Sepette 15000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

10000 TL-15000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

7 Gün 16 Saat 22 Dakika

Bar Masası

Listelenen ürün sayısı : 5
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Bar Masası

Listelenen ürün sayısı : 5
Teklife Açık
4
Eskice - 75 x 80 x 95 cm Eskice

Döküm aslan ayaklı masa

1.200 TL
Yeni gibi - 80 x 80 x 105 cm Yeni gibi

532-mebelsa aksesuar-ptn bar masası-msa237

6.000 TL
Yeni gibi - 58 x 58 x 102 cm Yeni gibi

531-mebelsa aksesuar-lüks bar masası-msa238

2.600 TL
Yeni gibi - 100 x 60 x 105 cm Yeni gibi

533-mebelsa aksesuar-maksel bar masası-msa236

5.500 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 120 x 45 x 110 cm Yeni gibi

Ahşap banko

5.500 TL

Bar Masası

Bar Masası Modelleri ve Kullanım Alanları 

Yaşam alanlarına küçük dokunuşlarla canlılık getirmek, fazla yer kaplamadan renk katabilmek bu mekanlara her giriş çıkışımızda aklımızdan geçirdiğimiz bir şeydir. Bazen evlerimiz bazen işyerlerimiz için hepimizin çeşitli dekorasyon girişimleri, deneyimleri olmuştur. Genelde bu girişimlerde seçilen dekoratif eşyaların pek işlevselliği olmaması, daha çok süs amaçlı olması bir zaman sonra dokunulmayan bu eşyalara ilgimizi azaltır. Hatta bu güzel süsleri görmemeye başlarız. İşte bu yüzden kullanıldığında bir yaşam tarzını da beraberinde getiren nesnelerle yapılan dekorasyonlar daha başarılı sonuçlar doğurur. Dahası mutlu eder. Örneğin bir bar masası evin, ofisin ya da işletmenin canlılık katılmak istenen yerini sevimli ve kullanışlı hale getirmeye yarayabilir. Sosyalleşmeyi de özendiren bir köşe yaratmakta, bar masası modelleri uyum sağlayabilir olmalarıyla ön plana çıkar. Üstelik yerin varsa 2. el bar masası modellerine bakarak birden çok ürün satın alabilirsin.

Değişen geometrik şekilleri ile hemen hemen her alana yerleştirilebilirler. Genelde ahşap ve metalin bir arada kullanılması dolayısıyla ev, ofis ya da işletmelerin genel dekorasyon akışını bozmaz. İsteğe bağlı olarak ana malzemenin sadece metal ya da su geçirmez olması da mümkündür. Her ne kadar şu ana kadar iç mekanları ön plana almış olsak ta, bar masası modelleri çeşitlilik bakımından dış mekânlara uygun olacak şekilde de üretilir. Bar masaları bulunan bir bahçe, bir veranda parti havasına çoktan bürünmüş demektir. Dış mekanlar için 2. el bar masası bakabilirsin.

Hangi Tip Bar Masası?

Saydığımız mekânlarda en çok tercih edilen bar masası dikdörtgen yapıya sahip olandır. Yer kaplamamaları, kolaylıkla dört kişinin birden kullanabilmesi, çok amaçlı fayda sağlaması bakımından gözde ürünlerdir. İyi vakit geçirme alanı olmanın yanında küçük bir çalışma istasyonuna dönüşebilme kabiliyetine de sahiptirler. Ayrıca üretildikleri malzemeler bakımından farklı dekoratif akış olanakları sağlayabilirler. Kaliteli ahşap ve metalden üretilen 2. el bar masası alternatiflerini mutlaka değerlendirmelisin. Ahşap ve metal gövdeden oluşanlar kolaylıkla her mekanla uyum içinde olabilirler. Cam yüzeye sahip masalar ise mekân içerisinde farklılık yaratmakta başarılı ürünlerdir. Ayrıca yüzey temizliği bakımından kolaylıklar sağlıyor olmaları bu ürünlere olan ilgiyi artırmaktadır. 

Yuvarlak formlu masalar ise kapalı ya da açık mekânlarda topluluğu gruplamak için kullanılabilecek dekoratif ürünlerdir. Kişileri izole etmeden özel alanlar yaratmada etkili olurlar. Küçük alanlardan yer kazanımı sağlamaya da yardımcı olurlar. Ferah ve kalabalık ortamlar oluşturmak için tercih edilirler. İşletmeler sıklıkla bu masaları iç ve dış mekanlarda tercih etmektedir. Ev ve ofislerde ise kahve köşeleri oluşturmak için kullanılabilirler. 

Bar Masalarının Başlıca Özellikleri

Ürünlerin genel özelliklerini kısaca özetleyecek olursak; 

-          Dayanıklı malzemelerden üretilir 

-          Taşıması kolaydır 

-          Dekoratif ürünlerdir 

-          Çok amaçlı kullanılabilir 

-          Az yer kaplar 

-          Temizliği kolaydır 

İşletmeler Neden Bar Masası Tercih Eder?

Kafe, restoran benzeri sosyalleşme odaklı işletmelerin müşterilerine rahat bir ortam sunarken yaptıkları planlamalarda bazen işler istenildiği gibi gitmeyebilir. Eşyalar istenenden fazla yer kaplayıp müşterilere ferah alan bırakılmadığında müşterilerin mekâna olan ilgileri azalmaktadır. Bu yüzden ana mobilyaların yerleşimi kesinleştirdikten sonra kalan kısımda da mekânı daraltmadan çözümler bulmak oldukça önemlidir. Bu noktada hem mekân kapasitesini arttıracak hem göze hoş gelecek bir çözüm için bar masası modelleri tercih edilebilir. Bir yerden bir yere taşınması kolay olduğu için gerektiğinde oldukları yerden rahatlıkla kaldırılabilirler ya da yerleri değiştirilebilir. Yer değiştirebilme esnekliği, dilendiğinde mekânı özel amaçlar ya da etkinlikler için yeniden düzenleyebilme kabiliyetini de beraberinde getirdiği için bar masalarının tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Dayanıklı malzemelerden yapıldıklarından ötürü kullanım ömürleri uzundur. Bar masası fiyatları bütçe dostudur. İşletmeler dekorasyonları için genellikle ikinci el ürünleri tercih etmektedirler. Sen de işletmen için düşünüyorsan 2. el bar masası tercih edebilirsin. 

İkinci El Bar Masası Tercih Etmek

Kullanılan malzemeden, şekline ve görünüşüne göre bir bar masası almaya karar verildiğinde gereksinimin karşılanacağı ürüne sahip olmak için son bir adım kalıyor. O da Fiyat karşılaştırması. Yapılacak fiyat karşılaştırmaları içerisine ikinci el ürünleri de dahil etmek iyi olacaktır. Uzun ömürlü ve modası geçmeyen ürünler olduklarından dolayı ikinci el bar masası seçeneklerini de atlamadan alışverişe yönelmekte büyük fayda var. Böylelikle, belki de yenisinden farkı olmayan bir bar masası çok daha uygun bir fiyata alınabilir. 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0