İkinci El Mobilya Nasıl Satılır?

Mobilyalarını satmaya karar verdin, peki ikinci el ürün nasıl satılır, nelere dikkat etmen gerekir? Önerilerimize göz at!

Dekopasaj, ikinci el mobilyanı hızlı şekilde satabileceğin eğlenceli ve kolay bir platform. Öyle ki hem evinde yenilere yer açıp hem de nakit elde edebiliyorsun. Sen de ikinci el eşya alım satımı ile ilgileniyor ama nasıl ve nereden başlayacağını bilemiyorsan mobilyanı Dekopasaj'da satmanın tam zamanı! Bunun için izlemen gereken basit birkaç adımdan sonra, sadece arkana oturup beklemen yeterli.

Mobilyalarını satmaya karar verdin, peki ikinci el ürün nasıl satılır, nelere dikkat etmen gerekir?

  • Öncelikle ilanını oluştururken net, anlaşılır bolca fotoğraf eklemelisin. Alıcılar ürünleri fotoğraflarına bakarak kredi kartı ile alım yapıyorlar, bu yüzden daha anlaşılır olması, daha hızlı satılması demek!
  • İlanına ürünün ölçülerini de doğru şekilde girmelisin. Bu şekilde alıcıların aklında soru işareti kalmasını önleyebilirsin.
  • Açıklama kısmında ürünü detaylı şekilde anlatman, onu daha ilgi çekici hale getirecek ve hızlıca satılmasını sağlayacaktır. Ayrıca ürünün hakkında dürüst olman, varsa kusuru bunu fotoğraflarda ve açıklamada belirtmen, yapılacak olan iptal ve iadeleri de önleyecektir.
  • Ürünü fiyatlandırırken, diğer ilanları inceleyebilir ve doğru fiyatlandırma yapabilirsin. Bu onay sürecini de hızlandıracak ve hemen yayına alınmasını sağlayacaktır.

İşte bu kadar basit! Hemen satmaya başla!

İlanın yayına alındıktan sonra, daha çok kişiye ulaştırabilmek için sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarına duyurmayı unutma!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0