Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

43 Gün 5 Saat 34 Dakika

Yapay Çiçek

Listelenen ürün sayısı : 23
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Yapay Çiçek

Listelenen ürün sayısı : 23
Yeni gibi - 52 x 34 x 68 cm Yeni gibi

Yapay güllerden gerçek ağaç dalına dekore edilmiş çiçek

500 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 12 x 1 x 16 cm Yeni gibi

Kağıt çiçek tasarım

200 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 18 x 18 x 70 cm Kullanılmış

El emeği, butik çalışma çiçek dalı

400 TL%10
360 TL
Yeni gibi - 30 x 20 x 30 cm Yeni gibi

Döküm taş çiçek sepeti

500 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 5 x 5 x 80 cm Kullanılmış

3lü arajman yapay dallar

250 TL%24
190 TL
Teklife Açık
2
Yeni gibi - 27 x 29 x 36 cm Yeni gibi

Bakır telden ağaç

650 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 10 x 10 x 100 cm Kullanılmış

Bahar dalları,başak, tomurcuk dalları arajman

380 TL%8
350 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 5 x 5 x 80 cm Yeni gibi

Yer vazosu için 4 dal arajman

300 TL
Teklife Açık
1
Kullanılmış - 15 x 15 x 11 cm Kullanılmış

Mudo yapay çiçek

350 TL
Yeni gibi - 50 x 25 x 90 cm Yeni gibi

Pampas otu

750 TL
Teklife Açık
3
Yeni gibi - 10 x 10 x 70 cm Yeni gibi

Gerçek gibi duran yapay karanfil

125 TL
Yeni gibi - 20 x 14 x 44 cm Yeni gibi

El emeği işlemeli büyük salkım duvar süsü

600 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 20 x 10 x 30 cm Kullanılmış

Ikea yapay çiçek

185 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 15 x 15 x 43 cm Yeni gibi

Gerçek kozalaklı, yapay dal

190 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 15 x 15 x 40 cm Yeni gibi

Toprak saksıda yapma çiçek

450 TL
Yeni gibi - 30 x 30 x 30 cm Yeni gibi

Terraruim

400 TL%38
250 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 5 x 5 x 20 cm Yeni gibi

Meyveler

175 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 40 x 40 x 220 cm Kullanılmış

Yapay tropikal ağaç

8.750 TL
Kullanılmış - 30 x 30 x 35 cm Kullanılmış

Kumaş sonbahar yaprakları

250 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 18 x 2 x 18 cm Yeni gibi

Paketinde kokulu kuru çiçekler

60 TL
Kullanılmış - 50 x 50 x 50 cm Kullanılmış

Yapay çiçek

500 TL
Yeni gibi - 27 x 10 x 14 cm Yeni gibi

3'lü dekoratif bitki

350 TL
Teklife Açık
5
Yeni gibi - 20 x 20 x 37 cm Yeni gibi

Polyester dekoratif kaktüs-3

570 TL

Yapay Çiçek

Yapay Çiçek Nasıl Kullanılmalıdır?

Ev dekorasyonunu daha canlı ve doğal bir havaya sokmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında çiçekler yer alıyor. Çiçekler, evindeki ortamı daha ferah bir hale getirirken aynı zamanda doğal ve canlı bir görünüm oluşturuyor. Sen de evin çeşitli odalarında kullanacağın yapay çiçek modelleri sayesinde, evini daha neşeli bir ortama çevirebilirsin. Aynı havayı 2. el yapay çiçek modelleri ile yakalayabilirsin. 2. el yapay çiçek çeşitlerini internet üzerinden de bulabilirsin. 

 Neden Yapay Çiçek Tercih Etmeliyim?

• Çiçekler, dalından koparıldıktan sonra genellikle 1 aydan fazla yaşayamaz ve solmaya başlar. Saksılarda kullanacağın çiçekler için sorun olmasa da vazo çiçeklerinin kullanılması için dalından koparılmaları gereklidir. Ancak yapay çiçeklerin herhangi bir kullanım süresi yoktur. Dilersen ömür boyu dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsin.

• Çiçeklerin renk seçenekleri sınırlıdır. Her çiçeğin doğada belli bir renk tonu bulunuyor ve doğal çiçek kullanmak istiyorsan bu renklerden birini tercih etmen gerekiyor. Ancak yapay çiçekler yüzlerce farklı renk seçeneği ile tasarlanmış ürünlerdir. Bu sayede yapay çiçekleri istediğin renklerde kullanabilirsin.

• Özellikle polene karşı duyarlılığın ya da çiçeğe karşı alerjin varsa evinde çiçek beslemeniz pek mümkün değildir. Çeşitli sağlık sorunları yüzünden evinde çiçek yetiştiremiyorsan, yapay çiçek modellerini tercih edebilirsin. Yapay çiçekler sadece dekoratif özelliklere sahip olduğu için hiçbir şekilde alerjini tetiklemeyecektir.

• Evde çiçek yetiştirmek, her ne kadar evcil hayvan beslemek kadar uğraştırıcı olmasa da çiçeğin sağlıklı şekilde büyümesi ve istediğin gibi çiçek açması için tüm bakımlarını gerçekleştiriyor olmalısın. Çiçeklerinle ilgilenecek kadar vaktiniz yoksa, yapay çiçekler istediğin kadar çiçek açmış şekilde yanında olmasını sağlayabilirsin.

Oturma Odasında Kullanabileceğin Yapay Çiçekler

Yapay çiçekleri, evinin her odasında dekoratif olarak kullanabilirsin. Evinde çiçek bakmakla uğraşmak istemiyorsan, yapay çiçekler sayesinde aynı görüntüyü elde edebilirsin. Yapay çiçek modellerinin farklı yüzlerce çeşidi bulunuyor. Bu sayede evinde farklı birçok renkte çiçek modellerini da aynı anda kullanabilirsin. Oturma odasında yapay çiçekleri tercih ederek sen de çok daha ferah bir ortam oluşturabilirsin. Yapay çiçekleri odanın dekorasyonu ile uyumlu hale getirmek için farklı birkaç yöntemi tercih edebilirsin. Öncelikle, odanın dekorasyonu ile uyumlu renk ve tasarımda vazo ya da saksı alarak, yapay çiçekleri kullanacağın ortamı oluşturmalısın. Oturma odasında daha modern detaylar hakimse, tercih edeceğin vazonun da bu tarzı desteklemesi gerekiyor. Vazolar genellikle ince belli ve uzun tasarımlara sahiptir. Bu sayede kullanıldığı odanın daha modern görünmesini sağlar. Vazoların farklı birçok renk çeşidi bulunması, odanıza uygun vazo seçimi yapmanızı da kolaylaştırıyor. Evinin modern detaylarını ön plana çıkaracak vazo modelleri istiyorsan, renk seçiminde koyu renklere ağırlık verebilirsin. Siyah, gri ve koyu mavi gibi renklerle oturma odasına şık bir görünüm katabilirsin. Odanın daha ferah bir görünüme sahip olmasını istiyorsan renksiz cam vazoları ya da daha açık renklerde porselen vazoları tercih edebilirsin. Vazolar için tercih etmen gereken yapay çiçek modellerinin uzun saplı ve geniş yapraklı çiçek tasarımlarını içermesi gerekiyor. Sap kısmının kısa olması, vazoda kullandığın çiçeklerin kendini gösterememesine neden olmaktadır. Günümüzde vazolarda genellikle lale, gül ve gelincik çiçekleri tercih edilmektedir. Modernlikten ziyade daha doğal ve country tarzda bir dekorasyon istiyorsan vazolar yerine saksıları tercih edebilirsiniz. Saksılar, vazolara göre daha kısa ve tombul bir görünüme sahiptir. Bu nedenle içerisinde kullanılması gereken yapay çiçek modelleri de saksıya uygun olmalıdır. Yapay çiçek fiyatları ise genel olarak ürünün maliyeti ve tasarımında harcanan işçilik ile değişmektedir. Ancak vazo ya da saksı için tercih edeceğin yapay çiçek modellerinin fiyatları genel olarak birbirine yakındır. Yapay çiçekleri çok daha uygun fiyatlara satın almak istiyorsan çeşitli ikinci el yapay çiçek ürünlerine bakabilirsin. İkinci el yapay çiçek seçeneklerini internet üzerinden kolaylıkla bulabilirsin. Beğendiğin yapay çiçeği istediğin fiyata 2. el yapay çiçek modelleri arasından satın alabilirsin.

Mutfak İçin Yapay Çiçek Önerileri Mutfaklar

Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz odalardan biri mutfaktır. Bu nedenle evinde daha huzurlu ve keyifli zaman geçirmek için, mutfak dekorasyonu oldukça önemlidir. Mutfağın için yapay çiçek tercih ederken, mutfağın daha ferah bir ortam haline gelmesine dikkat etmen gerekiyor. Mutfaklarda genellikle vazolar yerine saksı çiçekleri tercih edilmektedir. Saksı çiçekleri ortamda modern bir görünümden ziyade, ferah ve aydınlık bir alan hissi yaratmaktadır. Yapay çiçeklerini koyacağın saksıların, ortam dekorasyonu ile uyumlu olmasına özen gösterebilirsin. Mutfakta kullandığın renkler ile tezatlık oluşturan vazolar, ortamda sırıtacağı için istenmeyen görüntülere neden olabilirsin. Mutfaklarda genellikle beyaz ve tonlarında saksı modelleri tercih edilmektedir. Bu sayede mutfağın daha aydınlık ve ferah bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsin. Mutfağın olması gerekenden daha dar ise farklı birkaç dekoratif ürün yardımıyla mutfağını çok daha geniş görünmesini sağlayabilirsin. Yapay çiçek modelleri de bu noktada devreye giriyor. Daha koyu renklerin hâkim olduğu, siyah tezgahlar ile renklendirilmiş modern tasarıma sahip mutfağında, beyaz tonlarında çiçek saksıları tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsin. 

Saksıların içerisinde kullandığın çiçeğin türü ve rengi de bu konuda oldukça önemlidir. Beyaz bir saksı içinde, minik orkide, chamadore, marginata ya da kalanchoe gibi saksıda oldukça hoş görünüme sahip çiçekler kullanabilirsin. Yapay çiçek modellerinin yüzlerce farklı renk seçeneği bulunuyor. Modern dekorasyona sahip mutfaklarda beyaz, lacivert ve mor tonlarında çiçekler tercih ederek çok daha hoş bir ambiyans yaratabilirsin. Klasik ya da daha country tarza yakın dekorasyonlarda ise renk seçimi tamamen senin zevkinize kalmıştır. Bu tarz mutfaklarda seçeceğin çiçeğin rengi ne olursa olsun ortamın modunu yükseltebilir ve dekorasyonunun tamamlayıcı parçası haline getirebilirsin. Yapay çiçek fiyatları genellikle 100 TL civarında seyrediyor. Bu fiyatlara, çiçeği koyacağın saksının fiyatları da dahil edilince masraflar biraz daha artabiliyor. Mutfak dekorasyonun için yapay çiçek kullanmak istiyor ancak yüksek maliyetler yüzünden bütçenizi zor duruma sokmak istemiyorsan, tercih edebileceğin farklı birkaç yol bulunuyor. 

Hayalini kurduğun ikinci el yapay çiçek modellerine internet üzerinden kolayca erişebilirsin. İkinci el yapay çiçek modelleri için bu sayede mağaza gezmene de gerek kalmıyor. Birkaç saatlik araştırma ile kendine en uygun fiyat avantajlarını sunan, kaliteli ikinci el yapay çiçek ürünlerine ulaşabilirsin. Mağazaya gitmene gerek kalmadan ikinci el yapay çiçek modelleri için internet üzerinden sipariş verebilir ve ikinci el yapay çiçek ürünlerinin adresine ulaşmasını sağlayabilirsin.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0