Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

43 Gün 4 Saat 38 Dakika

Bahçe Takımı

Listelenen ürün sayısı : 18
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Bahçe Takımı

Listelenen ürün sayısı : 18
Teklife Açık
Kargo Bedava
6
Yeni gibi - 300 x 150 x 80 cm Yeni gibi

Rivelli marka bahçe mobilya takimi

39.000 TL
Teklife Açık
Kargo Bedava
1
Kullanılmış - 230 x 230 x 80 cm Kullanılmış

Orijinal mudo rattan bahçe takımı & şemsiye & 4 adet taş blok

65.000 TL%31
45.000 TL
Kargo Bedava
34
Kullanılmış - 90 x 90 x 75 cm Kullanılmış

Beymen home masif-doğal rattan bahçe/balkon takımı

42.000 TL
Teklife Açık
Kargo Bedava
4
Kullanılmış - 78 x 78 x 69 cm Kullanılmış

Antika masa sandalye aliminyum alasım

35.987 TL
Kargo Bedava
7
Kullanılmış - 72 x 317 x 28 cm Kullanılmış

Bahçe koltuk takımı

40.000 TL
Kullanılmış - 120 x 80 x 75 cm Kullanılmış

Teak bahçe masa sandalye takımı

36.000 TL%50
18.000 TL
Teklife Açık
Kargo Bedava
0
Kullanılmış - 110 x 210 x 70 cm Kullanılmış

Tik ağacı masa ve sandalye

35.000 TL%14
30.000 TL
Kargo Bedava
4
Yeni gibi - 57 x 51 x 91 cm Yeni gibi

Bahçe sandalyesi 6 adet

30.000 TL
Kargo Bedava
8
Yeni gibi - 180 x 80 x 90 cm Yeni gibi

Bahçe masa takımı

50.000 TL
Yeni gibi - 140 x 70 x 70 cm Yeni gibi

Şah koltuk takımı

16.500 TL
Teklife Açık
15
Yeni gibi - 130 x 70 x 75 cm Yeni gibi

Best koltuk takımı

16.000 TL
Yeni gibi - 60 x 195 x 75 cm Yeni gibi

Masif ahşap koltuk takımı

16.250 TL
Yeni gibi - 195 x 60 x 75 cm Yeni gibi

Şah koltuk takım

16.000 TL
Yeni gibi - 200 x 70 x 75 cm Yeni gibi

Best köşe koltuk

18.500 TL%7
17.250 TL
Yeni gibi - 180 x 60 x 75 cm Yeni gibi

Saray köşe koltuk

15.000 TL
Yeni gibi - 130 x 70 x 65 cm Yeni gibi

Keyif koltuk takımı

16.500 TL
Yeni gibi - 200 x 70 x 75 cm Yeni gibi

Saray

16.000 TL
Yeni gibi - 210 x 70 x 75 cm Yeni gibi

Keyif koltuk takımı

19.200 TL

Bahçe Takımı

Bahçe Takımı Modelleri

Bahçeli bir evde yaşıyorsan, bahçende keyifli vakitler geçirmek için kendi zevkine uygun bahçe masası, koltuğu ve salıncaklarından oluşan bahçe takımları ile bahçeni donatabilirsin. Bahçe takımı genel olarak masa, koltuk ya da sandalyelerden oluşmaktadır. Kendi ihtiyaçlarına göre bu takımlara salıncak ve benzeri hem dekoratif hem de konforlu mobilyaları da ekleyebilirsin. Dilersen istediklerini ikinci el bahçe takımı mobilyaları arasından seçerek bahçeni mükemmel şekilde dekore edebilirsin. Peki, bahçe takımları ile bahçe dekorasyonu nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir?

Bahçeniz İçin Uygun Dekorasyon Ürünleri

Bahçende keyifli vakit geçirmek için, bahçende kullandığın mobilyalar büyük önem taşıyor. Bahçe mobilyalarının yüzlerce farklı ürün çeşidi bulunduğu için internet üzerinde yapacağın kısa bir araştırma ile istediğin 2. el bahçe takımı ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsin. Peki, bahçe takımı modelleri nelerdir ve seçimi yapılırken nelere dikkat edilmelidir? 

Bahçe takımları metal, ahşap, bambu ve plastik gibi farklı birçok malzemeden üretiliyor. Bu nedenle tarz olarak zevkine uygun tüm modellere ulaşabilirsin. Bahçe takımlarında genel olarak bahçe masası ve sandalyeler bulunmaktadır. Ancak takım olarak satılan ürünler hoşuna gitmiyorsa, bahçe masasını ve sandalyesini tek tek satın alarak kendi tarzınızı da bahçende yansıtabilirsin. Bahçe takımı seçimi yaparken öncelikle dış etkenlere karşı dayanabilecek ürünleri tercih etmen gerekiyor. Evinin ve bahçenin konumu burada büyük önem taşıyor. Yıl içerisinde çok fazla yağış alan bölgelerde yaşıyorsan, bahçe takımları için ahşap ürünlerden ziyade metal olanlara yönelmen, alacağın mobilyaların daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Ahşap ürünler nem ve rutubete bağlı olarak da deforme olabildiği için genellikle yazlık bölgelerde bu ürünleri tercih etmen gerekiyor. Bahçe takımı fiyatları ise genel olarak ürünün yapıldığı malzemeye ve ürünlerin sunduğu konfor ve pratiklik avantajlarına göre farklılık gösteriyor. Bütçene uygun modellere ulaşmak için internet üzerinde kısa bir araştırma yapabilirsin. İkinci el bahçe takımı fiyatlarına da göz atmanda fayda var.

Bahçe Takımı Modelleri Nelerdir?

• Ahşap Bistro Setleri; genel olarak ahşap yüzeyler ve metal destekler ile üretilmiş mobilyalardır. Bistro tarzında olan bu mobilyaları bahçen daha küçükse, çok daha küçük yer kapladıkları için tercih edebilirsin.

• Ahşap Katlanabilir Bahçe Takımları; tamamen ahşaptan ya da ahşap ile metal karışımı malzemelerden üretilen modelleri bulunuyor. Normal haliyle 4 kişilik bir aile için tasarlanmış olan bu masalar açıldıklarında 8 kişiye kadar kapasitesini yükseltebiliyor. Bahçende misafir ağırlamayı seviyorsan tercih edebilirsin.

• Camlı Bahçe Masa ve Sandalye Takımları; modern bir bahçeye sahip olmak istiyorsan tercih edebilirsin. Polimer malzemelerden üretilen gövdesi sayesinde yağmur ve benzeri hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılık sunan bu malzemeler diğer ürünlere göre çok daha uzun ömürlüdür. Masanın yüzeyinde ek olarak cam zemin bulunmaktadır. Bu sayede hem konforlu hem de temizlik açısından pratiktir. Tercihine göre cam olan masa yüzeyinde cam yerine mermer ve benzeri ürünler kullanılmış bahçe takımlarını da tercih edebilirsin.

• Modern Bahçe Takımları; genellikle daha marjinal ve keskin detaylar ile üretilmiş bahçe takımlarıdır. Zevkine göre metal ya da polimer malzemelerden üretilen modelleri tercih edebilirsin. Modern bahçe takımı modelleri genellikle her bahçeye uyum sağlayabilmesi ile dikkat çekiyor. Bahçe takımlarında koyu kahverengi ya da siyah renkler tercih edilmektedir. Böylece kiri de minimum düzeyde yansıtmaktadır.

• Bambu Bahçe Takımları; rahatına düşkünsen ve bahçende daha doğal, ferah bir ortam yaratmak istiyorsan bambu bahçe takımlarını kullanabilirsin. Bambu bahçe takımlarının sandalyeleri genellikle koltuk tarzında ve normal sandalyelerden daha kısa üretilmektedir. Masalar da buna uygun olarak yemek masası tarzında değil, daha çok sehpa tarzında üretilmektedir. Geniş alana sahip olmayan ailelerin bahçeleri için oldukça kullanışlı bahçe takımlarından biridir. Aynı zamanda en çok tercih edilen ürünlerden biri olduğu için ikinci el bahçe takımları arasında da bambulara çok fazla rastlayabilirsin. 

• Bahçe Kanepe ve Koltuk Takımları; bahçende rahatından ödün vermek istemiyorsanız tercih edebilirsin. Bahçe takımlarında sehpa ya da yemek masası ebatlarında farklı tarzlara uygun birçok ürün seçeneği ile bahçene uyum sağlıyor. Bununla birlikte bahçe sandalyeleri yerine koltuk ve kanepe tarzında tasarlanmış, doğal yapıları ile dikkat çeken oturma grupları ile bu uyum tamamlanmış oluyor.

• Kamp Sandalyeleri; kamp yapmayı seviyorsan ya da bahçende sürekli bir mobilya olmasını istemiyorsan tercih edebileceğin ürünlerdir. Kamp sandalyeleri diğer bahçe takımı fiyatları arasında en uygun avantajları da kullanıcılara sunuyor. Böylece bahçende çok daha uygun fiyatlara yüksek konfor arıyorsan, kamp sandalyelerini tercih edebilirsin. Bahçe sandalyeleri birkaç saniye içerisinde kurulup, kaldırılabildikleri için oldukça pratik ürünlerdir.

Tüm bu modelleri ikinci el bahçe takımı olarak bulmak mümkündür.

Bahçe Takımlı Fiyatları

Bahçe takımlarını, evinin bahçesinde konforundan ödün vermek istemiyorsan tercih edebilirsin. Sadece bahçelerde değil, aynı zamanda bu ürünler evinin geniş bir balkonu varsa ilk tercihlerinden birisi olabilir. Bahçe takımı ürünleri genellikle bahçe masası ve tarzına göre 4 ya da 2 adet sandalye ile satılmaktadır.

Ev dekorasyonunda çok daha uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsan, ikinci el bahçe takımı tercih edebilirsin. İkinci el bahçe takımı modelleri bahçesini daha uygun fiyatlara dekore etmek isteyen aileler tarafından tercih ediliyor. İkinci el bahçe takımları diğer modellere kıyasla daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. İkinci el bahçe takımı seçenekleri içinden sen de hayalindeki bahçe takımına kavuşabilirsin. Alacağın ikinci el bahçe takımı ile kendi tarzınıza uygun ürünleri seçebilir, böylece bahçende keyifli dakikalar geçirebilirsin. Peki, ikinci el bahçe takımı ya da yeni bir bahçe takımı aldın fakat temizliğini nasıl yapmalısın? Biraz da buna değinelim.

Bahçe Takımlarının Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçende kullandığın mobilyaların temizliği söz konusu olduğunda kullanılan malzemelerin özelliği ön plana çıkar. Ahşap bahçe takımının temizliğini yaparken, mümkün olduğu kadar ağır temizlik malzemesi kullanmaman oldukça önemlidir. Ahşap malzemeleri dış etkenlere karşı korurken, yıpratıcı ürünlerle temizlememen uzun süreli kullanım için oldukça önemlidir. Aldığın mobilyaların uzun yıllar boyunca dayanmasını istiyorsan, yağışlı havalarda bahçe takımını yağmurdan korumalısın. Temizliğini yapmak için ise sadece nemli bez ya da sabunlu bez kullanman yeterli olacaktır. Farklı temizlik malzemeleri kullanarak yapacağın temizlik işlemleri, ahşabın yapısını bozacağı için ahşapta renk solmaları, küflenmeler ve çatlamalar görülebilmektedir. Metal malzemelerden üretilmiş bahçe takımlarının temizliğini yaparken de kullanılan metale göre farklı temizlik yöntemlerini tercih edebilirsin. Alüminyum malzemelerden üretilen ürünlerde, paslanma riski olmadığı için ürünlerin temizliğini sabun gibi hafif temizleyicilerle yapabileceğin gibi takımların detaylı temizliğe ihtiyacı olduğu zamanlarda çamaşır suyu gibi ürünler de kullanabilirsin. Çelik malzemelerden üretilmiş bahçe takımlarının paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik kaplama yapılan farklı çeşitleri bulunuyor. Paslanmaz çelik olan modellerinin temizliğinde alüminyum malzemelerde kullanılan yöntemleri tercih edebilirsin. Ancak paslanmaya karşı kaplama ile korunan bahçe koltuğu modellerinin temizliğinde kaplama malzemesinin aşındırılmaması büyük önem taşıyor. Çamaşır suyu ve benzeri temizlik ürünlerinin uzun süreli kullanımı, kaplamanın zarar görmesine neden olacağı için paslanmaz çelikten üretilen bahçe takımının zamanla paslanmasına neden olacaktır. Bu nedenle bu ürünlerin temizliğinde ılık, nemli bez ya da sabunlu bez kullanman yeterlidir.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0