Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

39 Gün 11 Saat 34 Dakika

Çiçeklik

Listelenen ürün sayısı : 28
Sonuçları Filtrele
 • Marka
 • Renk
 • Durum
 • Malzeme
 • Fiyat Aralığı
 • Ürün Ölçüleri

Çiçeklik

Listelenen ürün sayısı : 28
Kullanılmış - 43 x 32 x 45 cm Kullanılmış

Çekmeceden tasarım yapraklı vintage sehpa ciceklik

650 TL
Kullanılmış - 63 x 35 x 109 cm Kullanılmış

Antika retro benekli-güllü kırmızı eskitme çiçeklik

3.000 TL
Kullanılmış - 50 x 110 x 90 cm Kullanılmış

Ahsap çekmeceden tasarim raf/ciceklik/kitaplık

1.250 TL
Kullanılmış - 36 x 36 x 73 cm Kullanılmış

Antika torna ayak gizli çekmeceli iki katlı yüksek yan sehpa/çiçeklik

5.500 TL
Kullanılmış - 46 x 42 x 98 cm Kullanılmış

Antika ceviz eloyması sütun/çiçeklik

10.500 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 90 x 26 x 45 cm Kullanılmış

Bohem çiçeklik

1.650 TL
Teklife Açık
18
Kullanılmış - 35 x 35 x 55 cm Kullanılmış

Antika komple cevız sehpa

5.992 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 25 x 35 x 130 cm Kullanılmış

Masif ahşap ayaklı çiçeklik

15.000 TL%25
11.195 TL
Kullanılmış - 25 x 25 x 76 cm Kullanılmış

Antik gold niches angel büst çiçeklik/abajurluk

2.500 TL
Kullanılmış - 55 x 35 x 122 cm Kullanılmış

Vintage masif el oyması 4 katlı çiçeklik/bibloluk

5.000 TL
Kullanılmış - 84 x 27 x 110 cm Kullanılmış

Vintage ferforje 7 saksılı çiçeklik

8.500 TL
Kullanılmış - 34 x 34 x 38 cm Kullanılmış

Antika yenilenmiş büyük toprak küp

5.500 TL
Kullanılmış - 26 x 26 x 20 cm Kullanılmış

Antika döküm kapaklı cam mozaik kırmızı kase

2.500 TL
Kullanılmış - 40 x 28 x 6 cm Kullanılmış

Antika el oyma dekoratif dönem masif tepsi

600 TL
Kullanılmış - 28 x 28 x 110 cm Kullanılmış

Özel yapım eskitme varak cilalı ahşap sütun/çiçeklik

8.500 TL
Kullanılmış - 30 x 30 x 92 cm Kullanılmış

Antika masif çiçeklik sehpa

3.000 TL%23
2.300 TL
Yeni gibi - 30 x 30 x 50 cm Yeni gibi

Bambu saksiliklar

7.250 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 55 x 40 x 80 cm Yeni gibi

Çok amaçli sehpa

5.992 TL
Teklife Açık
12
Yeni gibi - 33 x 33 x 83 cm Yeni gibi

Tabureli telefonluk

2.492 TL
Kullanılmış - 45 x 45 x 70 cm Kullanılmış

Nefis yüksek çiçeklik / sehpa

4.000 TL
Teklife Açık
10
Kullanılmış - 47 x 47 x 46 cm Kullanılmış

Dekoratif çiçeklik sehpa

850 TL
Yeni gibi - 25 x 25 x 28 cm Yeni gibi

Terekli sukulent / kaktüs standı

1.500 TL
E83DFD57-DE81-4C18-80A5-AB8BB914CD44
Teklife Açık
15
Kullanılmış - 31 x 31 x 56 cm Kullanılmış

Kare sehpa ve çiçeklik

993 TL
Teklife Açık
1
Kullanılmış - 42 x 42 x 73 cm Kullanılmış

Çiçeklik yan sehpa

3.900 TL
Kullanılmış - 40 x 40 x 79 cm Kullanılmış

Retro beyaz boyalı demir çiçeklik

900 TL
Teklife Açık
4
Kullanılmış - 90 x 20 x 100 cm Kullanılmış

Ardeko çiçeklik cok raflı

5.250 TL%5
5.000 TL
Teklife Açık
4
Kullanılmış - 30 x 30 x 100 cm Kullanılmış

Meşe çiçeklik

4.400 TL
Yeni gibi - 55 x 55 x 65 cm Yeni gibi

İthal aynali ciceklik

12.000 TL

Çiçeklik

Farklı Çiçeklik Modelleri ile Dekorasyonunuzu Renklendirin

Çiçekler, her evin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. İster bahçeli bir evde ister apartman dairesinde yaşa, çiçekler her evin bir köşesinde, evi renklendiren detaylar arasında yer alıyor. Sen de evine alabileceğin farklı çiçeklik modelleri ve bunlara uygun yapay ya da canlı çiçekler ile ev dekorasyonunu tamamlayabilirsin. Dekorasyonu aynı zamanda ikinci el çiçeklik modelleri ile de yapabilirsin.

Çiçekliklerin farklı odalara ve her tarza uygun modelleri bulunuyor. Böylece ev dekorasyonuna uygun çiçeklik çeşitleri sayesinde doğal dokunuşlar elde edebilirsin. Alacağın çiçekliklerin, kullanacağın odanın dekorasyonuna uygun olması burada büyük önem taşıyor. Bu nedenle internet üzerinde yapacağın kısa bir araştırma ile yüzlerce farklı modele ulaşabilir, kendine uygun ürünleri keşfedebilirsin. İkinci el çiçeklik ürünlerini de internet üzerinden temin edebilirsin.

Ev Dekorasyonunda Çiçeklikler

Çiçeklikler ister modern ister klasik olsun tüm ev dekorasyonuna uyum sağlayabilen ürünlerdir. Bu nedenle dekorasyonların tamamlayıcısı olarak kullanabilirsin. Ev dekorasyonuna uygun çiçeklik modelleri dekorasyonu çok daha doğal gösterirken dekorasyonla tezatlık oluşturacak çiçeklikler kullanarak daha dikkat çekici ve canlı bir görünüme de sahip olabilirsin. İstediğin etkiyi yakalamak adına ürün yelpazesi oldukça geniş olan ikinci el çiçeklik ürünlerini incelemende fayda var.

Peki, çiçeklikler hangi dekoratif malzemelerden üretilir?

 • Metal

 • Ahşap

 • Cam

 • Seramik

 • Taştan oyma

Oturma Odasında Kullanabileceğin Çiçeklik Modelleri

Oturma odalarının olmazsa olmaz ürünleri arasında çiçeklikler yer alıyor. Çiçeklikleri dilersen odanın bir köşesine dilersen oturma odasındaki masanın ya da dekoratif zigon sehpanın üzerine yerleştirerek farklı görünümler elde edebilirsin. Gelişen tasarım teknolojileri ve bakış açıları sayesinde, birbirinden farklı çiçeklik modelleri de tasarlanmaya devam ediyor. Böylece sen de tam olarak tarzını yansıtacak ve ev dekorasyonunu tamamlayacak çiçeklik modellerine ulaşabilirsiniz.

Çiçeklikleri oturma odasında kullanmak için farklı birçok alternatif arasından seçim yapabilirsin. Oturma odasında daha modern dokunuşlar istersen, koyu renklerde tasarlanmış birbirinden farklı çiçeklik modeli arasından dilediğini tercih edebilirsin. Çiçeklikler, genellikle ahşap malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede çiçekle birlikte, doğal ve uyumlu bir görünüm elde edebilirsin.

Çiçekliklerin, TV ünitesine benzer şekilde birkaç farklı raftan oluşan çeşitleri de bulunuyor. Bu sayede aynı çiçeklikte birkaç farklı çiçeği minik vazolarda sergileyebilir ve evinin çok daha hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsin. Aynı zamanda çiçekliklerin oturma odası duvarına sabitlenebilen farklı modelleri de bulunuyor. Böylece oturma odanızda hem modern hem de doğal görünümlere sahip olabilirsin.

Oturma odasında zigon ve farklı ünitelere benzer şekilde tasarlanmış birbirinden farklı çiçeklik modellerini tercih edebileceğin gibi estetik açıdan büyük avantajlar sunan vazo şeklindeki çiçeklikleri de tercih edebilirsin. Vazolarda genel olarak daha uzun saplı yapay çiçekler ya da kurutulmuş dallar kullanılmaktadır. Kurutulmuş dallardan tasarlayacağın farklı vazoları, odanızın bir köşesinde kullanarak doğal bir görünüm elde edebilirsin.

Evinizde daha klasik tarzda dekorasyonlardan hoşlanıyorsan beyaz, altın sarısı ya da siyah detaylarla renklendirilmiş vazo modelleri tam size göre. Bu modellere uygun çiçek ya da ürünler ekleyerek, odanın klasik tarzını daha da ortaya çıkarabilirsin. Vazolarda genellikle mobilya ya da kullandığın avizenin rengine benzer renkleri tercih ederek oturma odana dikkat çekici bir renk uyumu da getirebilirsin.

Mutfak için Çiçeklik Önerileri

Mutfakta kullanacağın çiçeklik modellerini genellikle küçük tarzda seçmelisin. Mutfakta yapacağın işlemler sırasında eline takılmayacak, ancak mutfağın dekorasyonunu destekleyecek çiçeklik modelleri bu konuda en büyük yardımcın olacak. Ancak geniş bir mutfağa sahipsen, mutfağın renkleri ile uyumlu daha büyük vazo ya da çiçeklikleri, mutfağın bir köşesinde kullanabilirsin. Böylece mutfağın hem ferah hem de dikkat çekici görünmesini sağlayabilirsin.

Mutfakta genellikle metal formda çiçeklik modelleri tercih edilmektedir. Metal çiçeklikler, suya karşı ahşap modellere kıyasla çok daha yüksek koruma sağlıyor. Bu nedenle de su ve diğer sıvılar ile sürekli iç içe olduğunuz mutfaklarda metal çiçeklik modelleri tercih ederek dekoratif ürünün yıllar boyunca seninle kalmasını sağlayabilirsin.

Metal çiçeklik modellerinin, sepet ve küçük raflar halinde üretilen farklı modelleri bulunuyor. Metal sepet tarzında üretilen çiçekliklerin içerisine, çiçeklerin renklerine uygun tarzda ufak bir saksı ve farklı renklerde çiçekler ekleyerek canlı bir görünüm ortaya çıkarabilirsin. Ancak raf tarzında üretilen çiçekliklerde, farklı birkaç küçük saksıyı aynı anda da kullanabilirsin. Mutfağın daha renkli görünmesini istiyorsan, bu tarz dekoratif çiçeklikler alarak aynı bölgede birkaç farklı çiçek de sergileyebilirsin.

Yatak Odasında Kullanabileceğin Çiçeklik Modelleri

Çiçeklikler evin tüm odasında kullanılabilen dekoratif ürünlerden bir tanesidir. Bu nedenle farklı birçok oda için tasarlanan çiçeklik modelleri bulunuyor. Yatak odasında kullanmak istediğin çiçekliklerin, odanın genel yapısını bozmamak ve gereksiz dikkat çekmemek için daha mat renklerde ve modern tasarımlarda olmasına dikkat etmelisin.

Renk seçimi olarak yatak odan ile uyumlu renkleri seçerek, çiçekliğin daha estetik görünmesine katkı sağlayabilirsin. Yatak odası renk trendleri genel olarak mavi tonları, koyu gri ve koyu sarı yönünde. Bu renkler, huzurlu ve ferah bir ortam yarattığı için yatak odalarında sıklıkla tercih ediliyor. Sen de farklı dekoratif görünümlerde ve bu renklerin ağırlıkla kullanıldığı çiçeklik modelleri sayesinde yatak odanın hem daha şık hem de daha ferah görünmesini sağlayabilirsin.

Banyolarda Doğal Görünüm Kazanın

Banyolarda tercih edeceğin çiçeklik modellerinin genellikle metal olmasına dikkat etmen gerekiyor. Banyolar sürekli suyun kullanıldığı ve nemin daha yoğun olduğu bölgelerdir. Bu nedenle yeterli koruma önlemi alınmamış ahşap ürünlerin ömrü banyolarda oldukça kısadır. Banyolarda ahşap çiçeklik modelleri tercih etmen halinde birkaç ay içerisinde renk solmaları, küflenme ve çatlama gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsin.

Banyolar için tasarlanan çiçeklik modelleri genellikle metal malzemelerden üretilmektedir. Metal formda ve genelde beyaz tonlarının tercih edildiği, saksıyı tutmak için yuvaları bulunan çiçeklik modelleri sayesinde banyonun hem daha ferah hem de aynı anda daha doğal görünmesini sağlayabilirsin.

Çiçeklik Fiyatları

Çiçeklik fiyatları çiçekliğin üretildiği malzemeye göre değişmektedir. Metal ve ahşap çiçeklik fiyatları birbirine benzer şekilde seyrederken, porselen ve cam malzemelerden üretilen, işçiliğin daha yüksek olduğu çiçekliklerde ise fiyatlar biraz daha artmaktadır. Ürünleri ve fiyatları birbirine kıyaslayabilmen için dilersen ikinci el çiçeklik araştırması da yapabilirsin. Ayrıca ikinci el çiçeklik araştırma sonucunda nadir bulunan ve beğeni toplayan ürünlere sahip olma şansını da yakalayabilirsin.

Ev dekorasyon parçalarının tamamlayıcı parçalarını daha uygun fiyata satın almak istersen ikinci el çiçeklik modellerine bakabilirsin. İkinci el çiçeklik fiyatları genel olarak piyasanın çok daha altında seyrediyor. Bu sayede evinde kullanmak istediğin ikinci el çiçeklik modeline daha uygun fiyatlarda kavuşabilirsin.

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0