Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

39 Gün 12 Saat 40 Dakika

3 Adımda Sat

Satışa çıkarmak istediğin ürünün detaylarıyla beraber fotoğraflarını yükle ve ilanını onaya gönder. Ürününün kusurlarını göstermeyi de unutma. İlanın ekibimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.

Ürünün satıldığında Dekopasaj’ın nakliye ekibi veya PTT kargo aracılığıyla ürün alıcısına teslim edilir. Gönderimler satıcıya tamamen ücretsizdir.

Sattığın ürünün teslimatından sonra iade talebi olmaması durumunda ödemen DekoCüzdan hesabında! Ürünün satışından sana ödeme yapılana kadar paran Dekopasaj’ın havuz hesabında güvence altında.

 

 

3 Adımda Satın Al

Hayalindeki ürünü, binlerce ürün arasından keşfe çıkabilirsin. Beğendiğin ürünleri 9 taksit imkanıyla satın alabilirsin.

Satın alma sonrası gönderim aşamalarını mailinden veya profilinden takip edebilirsin. Hiçbir şeyle uğraşmaman için biz her şeyi düşündük!

Eğer ürün ilandaki gibi değilse, teslimattan sonraki 48 saat içerisinde iade hakkın var. Bu süre içerisinde paran Dekopasaj’ın havuz hesabında güvencede. Artık tek yapman gereken keyfini çıkarmak!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0