Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

43 Gün 4 Saat 50 Dakika

Şemsiyelik

Listelenen ürün sayısı : 3
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Şemsiyelik

Listelenen ürün sayısı : 3
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 2 x 40 x 2 cm Yeni gibi

Kamış şemsiye

5.300 TL
Kullanılmış - 30 x 32 x 70 cm Kullanılmış

Ferforje şemsiyelik

2.300 TL
Teklife Açık
6
Kullanılmış - 65 x 15 x 180 cm Kullanılmış

Amerikan portmanto

4.500 TL%33
3.000 TL

Şemsiyelik

Şemsiyelik Modelleri 

Sonbaharın gelmesi ile birlikte havalar soğumaya başladı. Yaklaşan yağmurlu günlere hazırlık için evinde dekoratif anlamda da kullanabileceğin şemsiye ve şemsiyelik modelleri tercih edebilirsin. Kış aylarının yaklaşması ile birlikte evine veya çalıştığın yere aldığın zaman yararını göreceğin şemsiyelik ile büyük bir konfor yaşayacaksın. Üstelik onlarca renk ve desen sayesinde evin dekorasyonuna uygun modeli bulmakta da zorlanmayacaksın. Kullanışlı ürünler olan şemsiyelikler için 2. el şemsiyelik tercih edebilirsin. 

Şemsiyelikler, genellikle metal malzemelerden üretilmektedir. Metal şemsiyelik evinin girişinde kullanacağın dekoratif ürünlerden biridir. Bu nedenle yağmurlu bir günde evinden çıkarken şemsiyen her zaman kapının kenarında bulunacak ve unutmana engel olacaktır. 

Şemsiyelik Modelleri Nelerdir?

Günümüzde şemsiyeliklerin farklı birçok model ve tarz seçeneği bulunuyor. Sadece evinin giriş kapısının kenarında kullanacağın dekoratif şemsiyelik modellerinin yanı sıra duvara asılan ya da ayaklı modelleri de tercih edebilirsin. Böylece sadece şemsiyelerini saklamak yerine farklı birçok amaca sahip modelleri de kullanabilirsin. 

Şemsiyelikler, ev içerisinde çok yer kaplamadığı için neredeyse tüm evlerde kullanılıyor. Özellikle kapı girişlerinde kullanılan bu ürünler farklı birçok model ve renk seçeneği barındırıyor. Böylece evinin tasarımına uygun şemsiyelik modellerine kısa sürede ulaşabilirsin. İkinci el şemsiyelik arkadaşlarınıza alacağınız güzel bir hediye alternatifi de olabilir.

Şemsiyelikler genel olarak metal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Tasarımları birbirine benzer olsa da şemsiyeliklerin renk seçenekleri, bu ürünleri birbirinden ayıran en temel noktalardan bir tanesidir. Şemsiyeliklerin evinin girişinde olması nedeniyle, şemsiye tercihi yaparken dekorasyona daha da uyumlu renklerde ürünler tercih etmen gerekiyor. Evine girdiğin ilk dakikadan itibaren gözünüzün önünde eşya karışıklığı olması evde kötü bir görünüm oluşturmuş olursunuz. Bu nedenle hem renk hem de tasarım olarak alacağın şemsiyelik modelleri evinin tasarımı ile uyumlu olmalıdır.

Şemsiyelikleri evinin girişinde bulunan askılıklar ve ayakkabı dolapları ile birlikte de kullanabilirsin. Bu tarz kullanımlarda şemsiyeliğin dışarıdan çok ilgi çekmeyeceği için tasarıma önem vermek yerine fiyata önem verebilirsin. Şemsiyelik modelleri genellikle tasarım ve kullanılan malzemelere göre fiyatlandırılmaktadır. Daha yüksek fiyatlı şemsiyelik modellerinin, şemsiye kapasitesi ve şemsiye ebatları diğer modellere göre daha yüksektir. Bununla birlikte daha marjinal, keskin hatlara sahip şemsiyelik modelleri de diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. Daha sade tasarımlara sahip, genellikle bakır malzemeden üretilmiş şemsiyelik modelleri ise daha uygun fiyatları ile birçok ailenin dikkatini çekiyor. 

Ofislerde Şemsiyelik Kullanımı

Şemsiyelikler sadece evde değil, aynı zamanda ofiste de kullanabileceğin dekoratif ürünlerden biridir. Ofis ortamında genellikle ortamın daha ferah görünmesini sağlayacak detaylar hakimdir. Kullanılan ofis mobilyalarının ve diğer aksesuarların da bu görünümü desteklemesi ofisin düzenli ortamını desteklemek için oldukça önemlidir. 2. el şemsiyelik seçenekleri arasından dilediğini ofis için tercih edebilirsin. 

Ofis ortamına kullanılan şemsiyelik modelleri genellikle modern detaylarda tasarlanmıştır. Bu nedenle ortamın tarzını da desteklemektedir. Ofislerde kullanılacak ofis şemsiyelerinde, paslanmaz çelikten üretilmiş şemsiyelikler çok daha uygun olacaktır. Paslanmaz çelikten üretilmiş şemsiyelikler, genellikle fileli tarzda, modern hatlarda tasarlanmış ürünlerdir. Farklı modeller istiyorsan, direkt olarak paslanmaz çelikten kapalı şemsiyelik modellerini de tercih edebilirsin. 

Ev ve ofis ortamında, şemsiyelik, askılık ve portmanto için ayrı ayrı kullanabileceğin kadar geniş kullanım alanları yoksa hem şemsiyelik hem de askılık olarak tasarlanmış ürünleri tercih edebilirsin. Askılıkların üst kısmı mont ve hırka asılması için özel olarak tasarlanmışken, alt kısmındaki bölmeye de şemsiyelerini bırakabilirsin. Böylece evinin ya da ofisinin girişinde ihtiyacın olacak tüm hizmete tek seferde kavuşabilirsin. 

Kafe ve Restoranlar İçin Şemsiyelik Modelleri

Restoran girişinde şemsiyeliklerin olması büyük avantajlar sağlayacaktır. Şemsiyelikler müşterilerin gözünde işletmenin hizmet kalitenin yükselmesine yardımcı olur. Yağmurlu bir günde, şemsiye ile gelen müşterilerinin şemsiyesini koyacak yerinin olmaması, geniş çapta hizmet veren işletmeler için büyük sorunlar olabiliyor. Bu nedenle, restoran ya da kafenin dekorasyonu ile uyumlu tarzda şemsiyelik modelleri tercih etmelisin.

Restoranlarda genellikle daha koyu renklerde, mat formda şemsiyelikler tercih ediliyor. Metal şemsiyelikler alman, işletmende şemsiyeliği çok daha uzun süreler kullanabilmene olanak sağlar. Ahşap malzemeden üretilmiş şemsiye modelleri tercih etmen halinde ise şemsiyeliğin bakımını belirli periyotlarla yapman gerekir. Ahşap ürünleri belirli aralıklarla yeniden cilalaman ya da boyamalısın. Aksi halde şemsiyelik gibi sürekli su ile etkileşimde olan ahşaplarda birkaç haftalık kullanım sonrasında bile boyada bozulma ve küflenme gibi sorunlar görülmektedir.

Restoranlarda kullanılan şemsiyelik modelleri genellikle metal şemsiyeliklerdir. Metal şemsiyelikler daha uzun ve konforlu bir kullanım sunmaktadır. Bu sayede restoranına birkaç ayda bir yeni şemsiyelik almak zorunda kalmadan, aldığın şemsiyeliği uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsin. Kirlenmeyi en aza indirmek için genellikle siyah ya da koyu renk şemsiyelikler kullanabilirsin. Alternatif olarak boyama işlemine tabi tutulmamış, eskitme tarzda şemsiyelikleri de farklı bir ambiyans için tercih edebilirsin. 

Metal şemsiyelik modellerinin bakım işlemlerini, diğer modellere göre daha nadir yapabilirsin. Bu nedenle işletmelerde genellikle metal malzemelerden üretilmiş şemsiyelikler kullanılıyor. Restoranının dekorasyonuna uygun olarak pirinç, bakır ya da paslanmaz çelik malzemelerden üretilen şemsiyelikleri tercih edebilirsin. 

Şemsiyelik Modellerinin Avantajları Nelerdir?

  • Paslanmaz Çelik Şemsiyelikler: Paslanmaz çelikten üretilen şemsiyelik modelleri genel olarak uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Dekoratif yönleri ağır olan bu şemsiyeliklerin darbe alması ya da uzun süre boyunca bakımının ağır temizleyiciler ile yapılması, paslanmaz çelik kaplamanın zamanla aşınmasına neden olmaktadır. Uygun türde kullanılmayan paslanmaz çeliklerde de bu nedenle paslanmalar meydana gelebiliyor. Paslanmaz çelik şemsiye modellerini genel olarak modern tarza uygun tasarımlarınızda kullanabilirsin.

  • Pirinç Şemsiyelikler: Pirinç şemsiyelikler genellikle daha ağır ve klasik tarzda restoranlar için uygundur. Pirinç şemsiyelik modellerine genellikle boyama işlemi yapılmaz ve malzeme özellikleri olarak paslanmaya karşı korumalıdır. Pirinç şemsiyeliklerin üzerine boyama işlemi yapılmamış ya da eskitme yapılmış modellerini kullanabilirsin.

  • Bakır Şemsiyelikler: Bakır şemsiyelikler de pirinç malzemede olduğu gibi genellikle kendi renklerinde kullanılmaktadır. Pirinç şemsiyeliklerde olduğu gibi bu ürünler de klasik tarzda restoranların dekoratif özelliklerini ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenle genellikle daha ağır bir dekorasyona sahip restoranlar tarafından tercih ediliyor. Bakır şemsiyeliklerin paslanmaması için şemsiyeliği temizlerken uygun temizlik ürünlerini kullanmalısın.

  • Ahşap Şemsiyelikler: Ahşap şemsiyelik modelleri genelde daha modern ya da country tarzda restoran ve kafelerde tercih edilen ürünlerdir. Şemsiyeliklerin ahşaptan yapılması suya olan direncini oldukça düşürmektedir. Bu nedenle özellikle restoran gibi mekanlarda ahşap şemsiyelik modelleri genellikle tercih edilmiyor. Ancak tarzı çok hoşunuza giden bir şemsiyeliği, düzenli temizlik ve bakımlarını yaparak uzun yıllar boyunca kullanabilirsin. Ahşap şemsiyelik modellerinin birkaç ayda bir cila ve boyasının yenilenmesi ve temizliği sırasında sadece nemli bez ya da sabunlu bez kullanmak ömrünü uzatan detaylar arasında yer alıyor.

Şemsiyelik Fiyatları

Şemsiyelik fiyatları genel olarak ürünlerin üretildiği malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Ahşap, çelik ve bakır şemsiyelik modelleri genelde benzer fiyatlara satılırken, pirinç malzemeden üretilen şemsiyeliklerin fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır.

Kendine daha uygun fiyatlara şemsiyelik satın almak istiyorsan, ikinci el firmaları ile iletişime geçebilirsin. İkinci el şemsiyelik fiyatları piyasada bulacağın diğer şemsiyeliklere göre oldukça uygun fiyat avantajları sunmaktadır. 

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0