Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

39 Gün 12 Saat 17 Dakika

Şezlong

Listelenen ürün sayısı : 1
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Şezlong

Listelenen ürün sayısı : 1
Yeni gibi - 70 x 15 x 165 cm Yeni gibi

Teodora şezlong

6.650 TL%20
5.320 TL

Şezlong

Şezlonglar ile Tatilin Tadını Çıkarın 

Yaz tatillerinin vazgeçilmezleri olan şezlonglar, genellikle güneşlenmek için kullanılan dekoratif ürünlerdir. Şezlong modelleri genel olarak bahçe mobilyaları kategorisinde satıldıkları için, yaz aylarında daha yaygın olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte sadece plastik ve ahşap değil, aynı zamanda metal ve fonksiyonel şezlong modelleri de üretiliyor. Siz de tasarımı ve teknik özellikleri ile beklentilerinizi karşılayan şezlong modelleri sayesinde yaz aylarının tadını hem plajda hem de bahçenizde çıkarabilirsiniz. Üstelik 2. el şezlong modellerini araştırarak daha uygun fiyatlı olarak dilediğin şezlongu alabilirsin. Peki, şezlong modelleri alırken nelere dikkat edilmelidir, şezlong fiyatları hangi özelliklere bağlı olarak değişmektedir?

Ahşap Şezlong Modelleri

Ahşap şezlonglar, genellikle bahçe dekorasyonunda kullanılan ürünlerdir. Şezlongların doğal tasarımları, bahçeler ile uyum sağlayarak özellikle yaz aylarında, güneşli günlerde bahçenin tadını çıkarmanız sağlıyor. Ahşap şezlong alırken bahçe dekorasyonunuza uygunluğunun yanı sıra farklı birçok detaya da dikkat etmeniz gerekiyor. 2. el şezlong modelleri arasından da ahşap şezlong modellerine bakabilirsin. 

Ahşap şezlong modelleri genellikle gürgen, tik, çam ve kayın gibi sert dokulu ağaçlardan üretilmektedir. Dayanıklı yapıları ile dikkat çeken bu ahşap modelleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilir yapıları ile dikkat çekiyor. Şezlong fiyatlarına bakıldığında ise genel olarak dayanıklı ahşap malzemelerden üretilen modeller, diğer modellere kıyasla yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. Bu nedenle bahçenizde kullanmak için birkaç adet şezlong almanız gereken durumlarda durum bütçenizi zorlayacak bir hal alabiliyor. İkinci el şezlong modelleri ise özellikle kalabalık ailelerin bütçesini rahatlatıyor. İkinci el modeller sıfır ürünler ile aynı kaliteye, çok daha uygun fiyatlar ile sahip olma avantajı sunuyor. Bu sayede siz de hayalinizdeki şezlong modellerine, ikinci el avantajları ile sahip olabilirsiniz. 

Ahşap şezlong modellerini kullanırken gerekli yüzey işlemlerinin yapılmış olmasına dikkat etmeniz, şezlongları uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı olacaktır. Ahşap yüzeyin türüne göre uygun seçilen boyalar ve vernikler ile yapılan işlemler, ahşabın yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı uzun yıllar boyunca dayanmasını sağlayacaktır. Satın aldığınız şezlongların genellikle yüzey işlemleri yapılmış olduğu için, ilk satın alma işleminde yüzeye herhangi bir işlem uygulamanıza gerek yoktur. Ancak, satın aldığınız şezlongun belirli periyotlarla bakımlarını yapmanız gerekiyor.

Ahşap şezlong modelleri genel olarak kullanıcılara uzun yıllar kullanım avantajlarının yanı sıra çeşitli teknik özellikler de sunuyor. Katlanabilir yapıda tasarlanan şezlonglar sayesinde, taşıma ve kullanım avantajları elde edebilir, bu sayede yaz tatillerinizden aldığınız keyfi arttırabilirsiniz. Şezlonglar genel olarak tasarımına ve büyüklüğüne göre iki ya da üç farklı pozisyonda kullanılabiliyor. Aynı zamanda aldığınız şezlongun türüne göre ayaklı ya da tekerlekli modeller de bulunuyor. Tekerlekli modeller genellikle bahçede kullanım için uygun tasarımlar olarak karşımıza çıkarken, ayaklı şezlonglar plaj ve sahilde kullanıma daha uygun modellerdir. Bahçe ya da plaj kullanımı için satın alacağın ürünü 2. el şezlong modelleri arasından seçebilirsin. 

Metal Şezlong Modelleri

Metal şezlonglar genel olarak hafif yapıları sayesinde kullanıcılara pratik imkanlar sunuyor. Bahçe mobilyaları arasında en yüksek dayanıma sahip olan metal ürünler, genellikle aldıkları mobilyaları yıllar boyunca kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Metal şezlong modelleri ise üretimde kullanılan malzemelere göre kullanıcılara hem uzun yıllar boyunca kullanım imkanı hem de yüksek teknik ve ergonomik seçenekler sunuyor.

Metal şezlonglar, diğer modellerde olduğu gibi ürünün büyüklüğüne ve tasarımına göre iki ya da üç farklı yükseklik ayarında kullanılabiliyor. Aynı zamanda tamamen dik konuma getirilerek sandalye formunda kullanılabilen bu ürünler, tamamen açılarak yatak olarak da kullanılabiliyor. Minderli şezlonglar ise daha konforlu bir kullanım sunuyor.

Metal şezlonglar, genel olarak diğer türlere kıyasla daha hafif ürünlerdir. Bu sayede hem bahçe dekorasyonunda hem de plajlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kamp yaparken oldukça pratik seçenekler sunan metal şezlongların, bu durumlar için genellikle daha küçük ve portatif modelleri tercih edilmektedir. Ancak taşıma kolaylıkları ve teknik avantajları nedeniyle metal şezlonglar genellikle plajlarda tercih edilmektedir. 

Metal şezlong fiyatları, üretiminde kullanılan metalin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak ahşap ürünlere kıyasla uygun fiyatlara sahip olan metal şezlonglar, bu nedenle daha yüksek bir tercih oranına sahiptir. Birden fazla şezlong satın almak istiyorsanız, alacağınız şezlongların bütçenizi zorlamaması için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. İkinci el şezlong modelleri, bu noktada kullanıcılara birçok alternatif sunuyor. İkinci el modeller genel olarak kullanıcıların, sıfır ürünlerin kalitesini çok daha düşük fiyatlara yakalamasını sağlıyor. Siz de hayalinizdeki şezlong modellerine ikinci el avantajları ile sahip olabilirsiniz. 

Plastik Şezlong Modelleri

Şezlong denildiği zaman ilk akla gelen modeller, plastik şezlong modelleridir. Hafif tasarımlarının yanı sıra çeşitli pratik imkanlar ve kullanım avantajları sunan plastik şezlonglar aynı zamanda yıllar süren üst düzey dayanım sergilemektedir. Plastik modeller, boyut ve fonksiyon seçeneklerine bağlı olarak iki ya da üç farklı açıda kullanıma sahiptir. Bununla birlikte tamamen yatırılarak yatak, tamamen dik konuma getirilerek ise sandalye olarak kullanılabiliyor. 

Fiyat olarak genellikle en uygun avantajlar, plastik şezlong modellerinde sunulmaktadır. Plastik malzemenin üretim kolaylığı ve malzeme fiyatları, plastik şezlongların diğer şezlonglara kıyasla uygun fiyatlara satışa sunulmasını sağlıyor. Ancak plastiğin kalitesine ve şezlongun ek özelliklerine bağlı olarak fiyatlar da değişiklik gösterebiliyor. 

Birden fazla şezlong satın almak istiyorsanız, bu durumda yüksek fiyatlardan etkilenmemek için ikinci el ürünlere yönelmeniz çok daha doğru olacaktır. İkinci el şezlong modelleri sayesinde piyasadaki yüksek fiyatlardan etkilenmeden siz de hayalinizdeki şezlonglara sahip olabilir, bahçenizin daha çekici bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Son teknoloji tasarımlara ve malzeme kalitesine sahip olan ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olarak, siz de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şezlonglar satın alabilirsiniz. 

Şezlong Fiyatları

Şezlonglar genel olarak bahçe mobilyaları arasında ortalama fiyatlara sahiptir. Bahçenizde kullanmak için alacağınız masa takımları yerine çeşitli şezlong modellerini tercih ederek daha konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Bu sayede, bahçenizde daha konforlu bir kullanım elde edebilir, bahçenizde geçirdiğiniz zamanın daha zevkli geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Şezlong fiyatları ise genel olarak şezlongların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine ve şezlongun tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Ahşap ve metal şezlonglar genel olarak plastik modellere kıyasla daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ancak ahşap ürünler, hem bahçenizde daha rahat kullanım hem de daha dayanıklı yapıları ile uzun yıllar boyunca dayanıklı bir yapı sunacaktır. Metal şezlong modelleri ise kullanıcılara teknik açıdan büyük avantajlar sunuyor. Yenilenen tasarımları ile birlikte geçmişte üretilen şezlong modellerinden farklı olarak metal ürünler içecek koyma bölümü ve fonksiyonel yaslanma kısmı ile dikkat çekiyor.

Şezlongların yüksek fiyatlarından etkilenmemek isteyen kişiler ise ikinci el şezlong modellerini tercih ediyor. İkinci el ürünlerin uygun fiyatları ve yüksek kaliteleri sayesinde siz de hayalinizdeki bahçe dekorasyonuna ve şezlonglara kavuşabilirsiniz. Alacağınız şezlongların kullanım çeşidine ve tasarımlarına göre bahçenizde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda plajda da tercih edebilirsiniz. Plaj için kullanıma uygun olan şezlongların, katlanabilir özellikte olmasına ve çeşitli taşıma avantajları sunmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0