Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

43 Gün 4 Saat 45 Dakika

Televizyon

Listelenen ürün sayısı : 2
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Televizyon

Listelenen ürün sayısı : 2
Teklife Açık
1
Kullanılmış - 40 x 40 x 40 cm Kullanılmış

Televizyon

4.000 TL%56
1.741 TL
Kullanılmış - 6 x 6 x 6 cm Kullanılmış

France limoges damgalı kahve fincanı

2.500 TL

Televizyon

Modern Televizyon Modellerinin Dekorasyona Katkısı

Günümüzde her oturma odasının olmazsa olmaz ürünleri arasında televizyonlar yer alıyor. Geçmişte çok geniş yer kaplayan televizyon modelleri günümüzde gelişen teknoloji ve tasarımlar ile birlikte artık daha modern ve şık tarzı ve incecik yapısı ile oturma odasının dekorasyonunu da güçlendiriyor. Oturma odasında kullandığınız mobilya ve aksesuarlar ile uyumlu televizyon çeşidini tercih ederek de uyumlu bir görüntü yaratabilir, oturma odasını daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayabilirsin. Retro havayı seviyorsan 2. el televizyon modellerini dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsin. 

Peki, oturma odasının şık tasarımını ortaya çıkartmak için televizyonlar nasıl kullanılmalıdır?

Televizyon Duvarlarının Dekoratif Yönünü Ortaya Çıkarın

Kullandığınız televizyonların daha dikkat çekici hale gelmesi için, televizyonun bulunduğu duvar ve TV ünitesi tasarımına önem verilmesi gerekiyor. Televizyonun boyutlarına uygun TV üniteleri daha dikkat çekici bir görünüm oluşturulmasına yardımcı oluyor. Televizyon ünitesinin çevresinde kullanılan aksesuarların odanın genel dekorasyonu ile uyumlu renk ve tasarıma sahip olması, oturma odasının genelindeki bütünlüğün korunmasına yardımcı olacaktır. 

TV ünitelerinin etrafında gereğinden fazla dekoratif ürün kullanılması, ortamın olması gerekenden daha karmaşık görünmesine neden olacaktır. Bu gibi durumların önüne geçmek için yapabileceğin en mantıklı hareket, odanın genel tasarımına uygun dekoratif ürünler tercih ederek televizyonu ön plana çıkarmaktır.

Modern oturma odası tasarımlarında genel olarak sade tasarımlar ve minimal hatlar kullanılmaktadır. Böylece dekorasyonda mobilyaların ön plana çıkması sağlanıyor. Modern tasarımlara sahip dekorasyonları daha güçlü hale getirmek için TV ünitesi ve odanın çeşitli bölgelerinde kullanacağınız beyaz ve siyah hatlara sahip dekoratif ürünleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte duvara monte edilebilen raf şeklinde tasarlanan kitaplıkları kullanarak da dikkat çekici bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Oturma odası için televizyon seçimi yaparken, ihtiyaçlarınızı ve televizyondan beklentilerinizi belirlemeniz, incelemeniz gereken modellerin çeşidini azaltacaktır. Yüksek teknolojik avantajlar sunan modeller, genellikle diğer modellere kıyasla şık tasarımları ile de dikkat çekiyor. Ancak fiyat açısından bütçenizi zorlamayacak seçimler yapmak istiyorsanız ikinci el ürünleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. İkinci el televizyon modelleri genel olarak diğer ürünlere kıyasla uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte duvara monte edilebilen raf üzerine vintage 2. el televizyon yerleştirerek alanın havasını değiştirebilirsin. İkinci el televizyon modelleri arasında dekorasyonun havasını değiştirecek birbirinden farklı 2. el televizyon modellerini bulabilirsin. 

Uygun Fiyatlı Televizyon Modelleri

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile birlikte televizyonlara da yeni teknik özellikler ekleniyor. Televizyonların sunduğu ek avantajlar ve konfor seviyesine göre televizyonların fiyatları da değişiklik göstermektedir. Genellikle son teknolojiye sahip televizyon modelleri, diğer modellere kıyasla yüksek fiyatlara sahiptir. Televizyon fiyatlarının belirlenmesinde dikkat edilen bir diğer kriter ise televizyonun ekran boyutu ve kalitesidir. 4k çözünürlük sunan, geniş ekran boyutuna sahip televizyon modelleri diğer ürünlere kıyasla yüksek fiyatlara sahiptir. 

Oturma odasında kullanacağın modern dekorasyona uygun televizyonla birlikte eğer yeterli alanın varsa vintage taşınabilir ikinci el televizyon modellerinden biriyle farklı bir ambiyans yaratabilirsin.

İkinci el televizyon modelleri bu noktada kullanıcıların istedikleri döneme ait televizyonlara çok daha uygun fiyatlar ile sahip olmasına yardımcı oluyor. İkinci el ürünler arasında bütçenizi zorlamadan çok şirin ve görenlerin hayran kalacağı dekoratif 2. el televizyon modellerinden birini ekleyebilirsin. 

Retro ve Vintage Dekorasyonlar

İkinci el televizyon modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler genellikle Vintage ya da Retro tarza daha yakın modellerdir. Günümüzün gelişen teknolojisine sahip modern TV ve TV ünitelerinin görüntüsünün yerine daha dikkat çekici Retro TV modelleri tercih ediyorsanız, ikinci el ürünlere bakman daha doğru olacaktır.

Retro dekorasyonların sıcak görüntüsü sayesinde oturma odasına yeni bir tarz katabilir, daha samimi bir ortam oluşturabilirsin. Son teknoloji ürünlerin birbirine benzer tarzlarından sıkılan kişilerin en büyük tercihlerinden birisi olan Vintage televizyonlar, direkt olarak televizyon yerine kullanılabileceği gibi aynı zamanda oturma odasının ya da çalışma odasının bir köşesinde aksesuar olarak da tercih edilebiliyor.

Günümüzde üretilen televizyon modelleri genellikle geniş çapları ve yüksek çözünürlükleri ile dikkat çekiyor. Ancak buna kıyasla Retro ve Vintage tarza uygun, yıllar öncenin televizyon modelleri ise daha ufak ve şirin görüntüleri ile dikkat çekiyor. Siz de bu sayede oturma odanızdaki klasik görünümü destekleyebilir, aynı zamanda hoşunuza giden aksesuarlar ile oturma odanıza yeni bir görünüm katabilirsiniz. 

Vintage dekorasyonlarda dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi, kullanılan tüm aksesuar ve dekoratif ürünlerin tamamen eski olması gerekmediğidir. TV, TV ünitesi ve benzeri tüm mobilya ve aksesuarların Vintage objelerden seçilmiş olması, odanın daha eski görünmesine neden olacaktır. Bunun yerine modern tasarımlar ile Retro ürünleri bir arada kullanarak çok daha dikkat çekici ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. 

İkinci el televizyon modelleri de oturma odasında ya da çalışma odasında yakalamak istediğiniz bu Vintage ortamı desteklemekte size yardımcı olacaktır. Eski ve yeni ürünlerin karışımından oluşan bir dekorasyon ile yaratacağınız görüntü sayesinde hayalinizdeki oturma odası dekorasyonuna kavuşabilirsiniz. 

Vintage dekorasyona uygun televizyon modelleri genel olarak diğer televizyonlardan daha küçük yapıları ile dikkat çekiyor. İkinci el televizyon modellerinde de bu detaylar korunmaktadır. Vintage tasarımın en dikkat çekici özelliğinden bir tanesi, dekorasyonun büyük ve gösterişli mobilya ya da aksesuarlar yerine daha minimalist ve birden fazla dekoratif ürün içermesidir. Retro tarza uygun, daha ufak yapılı televizyon modellerini dekoratif bir ürün olarak masa ya da vitrin gibi mobilyaların üzerinde kullanarak, çok daha yaratıcı görünümler elde edebilirsiniz. 

İkinci El Televizyon Fiyatları

İkinci el televizyonlar genel olarak günümüzde üretilen televizyonların çok daha gerisinde bir hizmet sunuyor. Bu nedenle ikinci el olarak satılan televizyonlar genellikle Retro ve Vintage dekorasyona sahip oturma odalarında aksesuar olarak tercih edilmektedir. Günümüz son teknolojisine sahip televizyonlardan alacağınız görüntü kalitesinin çok daha gerisinde kalan bu televizyon modelleri, bu nedenle genel olarak aksesuar amaçlı tercih edilmektedir.

Antika değeri yüksek ikinci el televizyonlar, genel olarak üretici firmaya, üretim yılına ve televizyonun genel durumuna bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Ancak klasik Retro televizyon modelleri günümüzde üretilen televizyonlardan çok daha uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Alacağın televizyonun çalışır durumda olmasına ihtiyacınız yok ve ürünü sadece dekoratif amaçlı kullanacaksanız, ikinci el televizyon fiyatları sıradan Retro aksesuarlar ile aynı fiyatlara kadar düşebiliyor. Bu nedenle öncelikle alacağınız televizyonu hangi amaçla kullanmak istediğinizi belirlemeniz ve buna uygun seçenekler arasından bir tercih yapmanız daha doğru olacaktır.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0